Embassy of the Dead | Will Mabbitt

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

In cazul în care plasezi o comanda cu livrarea In Romania, prin curier rapid, cu valoare mai mare de 150 de lei, livrarea este gratuita. Poti opta pentru livrarea prin Easybox.

42,00 lei

SKU: CE176126931

The first book in a spookily funny new series, where the living meets the dead and survival is a race against time. Perfect for fans of Skulduggery Pleasant and Who Let the Gods Out.Welcome to the Embassy of the Dead. Leave your life at the door. (Thanks.)When Jake opens a strange box containing a severed finger, he accidentally summons a grim reaper to drag him to the Eternal Void (yep, it’s as fatal as it sounds) and now he’s running for his life! But luckily Jake isn’t alone – he can see and speak to ghosts.Jake and his deadly gang (well dead, at least) – Stiffkey the undertaker, hockey stick-wielding, Cora, and Zorro the ghost fox – have one mission: find the Embassy of the Dead and seek protection. But the Embassy has troubles of its own and may not be the safe haven Jake is hoping for . . .

Informatii utile RaftuldeCarti.ro

  • Produsele prezentate mai sus sunt comercializate de Carturesti.ro . Stocurile si preturile prezentate nu sunt actualizate in timp real, de aceea RaftuldeCarti.ro NU isi asumam responsabilitatea in cazul in care acestea sufera modificari ulterioare de la publicare !!
  • Site-ul RaftuldeCarti.ro este partener de promovare pentru Carturesti. RaftuldeCarti.ro NU detine produsele prezentate si nici nu le comercializeaza. Navigarea pe acest site sau achizitia produselor preferate in site-ul partener nu va aduce costuri suplimentare pentru client fata de cele afisate de Carturesti.
  • Descopera zilnic cele mai bune Raduceri si Promotii la Carti Aici dar si Coduri de Reducere Aici
  • Daca vrei sa vezi toata colectia noastra preferata de carti, viziteaza sectiunea magazinului.
  • Pentru diversitate verifica lista de Librarii Online Aici

 

Raftul de Cărți
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart