So Happy It Hurts | Anneliese Mackintosh

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

In cazul în care plasezi o comanda cu livrarea In Romania, prin curier rapid, cu valoare mai mare de 150 de lei, livrarea este gratuita. Poti opta pentru livrarea prin Easybox.

49,00 lei

SKU: CE186099878

‘This lovely, quirky novel will appeal to fans of Miranda July and Sheila Heti’ RedOttila McGregor is thirty years old and has decided it’s time to sort her life out. She’s going to quit drinking, stop cheating and finally find true happiness. Easy, right?Getting in the way of this plan are:1. Grace, her best friend, who believes self-improvement is for people in their forties.2. Mina, her sister, who is mentally ill, and it might be Ottila’s fault.3. Thales, the Greek guy who works in the hospital cafeteria – probably the best, most dangerous person Ottila’s ever met.Told through a scrapbook of emails, receipts, therapy transcripts and other ephemera, this is an infectious one-off of a novel that makes you wince and laugh in equal measure.

Informatii utile RaftuldeCarti.ro

  • Produsele prezentate mai sus sunt comercializate de Carturesti.ro . Stocurile si preturile prezentate nu sunt actualizate in timp real, de aceea RaftuldeCarti.ro NU isi asumam responsabilitatea in cazul in care acestea sufera modificari ulterioare de la publicare !!
  • Site-ul RaftuldeCarti.ro este partener de promovare pentru Carturesti. RaftuldeCarti.ro NU detine produsele prezentate si nici nu le comercializeaza. Navigarea pe acest site sau achizitia produselor preferate in site-ul partener nu va aduce costuri suplimentare pentru client fata de cele afisate de Carturesti.
  • Descopera zilnic cele mai bune Raduceri si Promotii la Carti Aici dar si Coduri de Reducere Aici
  • Daca vrei sa vezi toata colectia noastra preferata de carti, viziteaza sectiunea magazinului.
  • Pentru diversitate verifica lista de Librarii Online Aici

 

Raftul de Cărți
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart